Paweł Kmiecik

lekarz stomatolog

Ukończył krakowskie Collegium Medicum UJ w 2002 roku. Dzięki dużemu zapałowi do pracy z Pacjentem nie  przestawał poszukiwać ludzi, od których mógłby czerpać wiedzę i wzór do naśladowania. Można robić wielkie rzeczy w każdym gabinecie, pod warunkiem poświęcania Pacjentowi właściwego czasu i prawidłowego postępowania zgodnego z wytycznymi. Stomatologia w naszym kraju ma dostęp do wszystkich aktualnych nowinek światowych, dlatego można pracować w standardach globalnych tu na miejscu.

W swojej pracy jest spokojny, cierpliwy i wyrozumiały, a to niejednokrotnie bardzo pomaga Pacjentom przeżywającym stres związany z wizytą u dentysty. Szczególną grupą pacjentów są dzieci, którym próbuje oszczędzić niepotrzebnych nerwów towarzyszących spotkaniom ze nim jako lekarzem. Wierzy, że do pełnego sukcesu terapeutycznego potrzebne jest zaufanie i zrozumienie, a każdy Pacjent jest inny, dlatego pamięta o naczelnej zasadzie swojego zawodu: Być najpierw człowiekiem, a potem lekarzem.

Szczególnie pasjonuje się metodami leczenia oszczędzającymi tkanki zębów, wykorzystującymi własne zęby, lub nawet ich części (pojedyncze korzenie) w przypadku całkowitego braku korony. Praktykuje też jako endodonta, periodontolog i chirurg (w wydaniu minimalnie inwazyjnym). Dużym wyzwaniem są dla niego rekonstrukcje protetyczne, które często wieńczą wieloetapowe leczenie, a stanowią również część pracy stomatologa. Swoje kompetencje ustawicznie poszerza uczestnicząc w wielu sympozjach, kursach i szkoleniach, z których przywozi nowe, doskonalsze rozwiązania. Prywatnie wyczekiwany Tata trójki dzieci i miłośnik wędkarstwa wierny Radiowej Trójce.


Kontakt

Specjalistyczna Przychodnia
Lekarska MEDIDENT
tel.: (18) 352-09-57
email: medidentgorlice@wp.pl
Okulickiego 19, 38-300 GORLICE

REJESTRACJA On-Line

Poinformuj nas jeśli jesteś zainteresowany/na możliwością przeglądania i rezerwowania terminów wizyt, wprost z Twojego telefonu lub komputera.

Rezerwacje »